Названо найнадійніші автомобільні бренди 2020 року

Американська компанія JD. Power опублікувала рейтинг 2020 року найнадійніших автомобільних брендів. Перше місце зайняв Genesis, друге – Lexus, а третє – Buick.

Досі Genesis ще ніколи в рейтингу надійності JD. Power не брав участь. Автомобілі цього преміального бренду з’явилися в 2016 році, а JP перевіряє тільки трирічні моделі.

У лінійці Genesis зараз поки ще мало моделей. Тому в рейтингу JD. Power враховувалася надійність тільки Genesis G80 і G90. Седан Genesis G80, до речі, виявився кращим у своєму класі.

До п’ятірки найбільш надійних автомобільних брендів 2020 року за версією JD. Power також увійшли Lexus, Buick, Porsche і Toyota.

У категорії найнадійніших великих автомобілів перемогла Toyota Avalon, в категорії малих автомобілів – Honda Fit, в категорії компактних спорткарів – Mazda MX-5 Miata, в категорії компактних преміальних автомобілів – Lexus ES, а в категорії середньорозмірних автомобілів – Buick Regal.

Найнадійнішими повнорозмірними легкими пікапами названо Ford F-150 і Toyota Tundra. Серед середньорозмірних пікапів переміг Nissan Frontier, а серед важких пікапів – Chevrolet Silverado HD.

В різних категоріях позашляховиків і кросоверів переможцями стали Buick Encore, Chevrolet Equinox, Chevrolet Tahoe, Toyota 4Runner і Lexus GX. У категорії мінівенів перемогла Toyota Sienna.


Не пропустіть