Житель Львова власноруч зібрав легендарний Ford Model T (ВІДЕО)

0

Ford Model T, або ж більш знаний як “Жерстяна Ліззі” 1912 року випуску, по запчастинах сам зібрав автомайстер у Львові. Машина, яка нині коштує понад $40 тис., коштувала львів’янинові в рази дешевше, багато на неї витратив лише часу, повідомляє «Твоя МАШИНА» з посиланням на 5.ua.

Автолюбитель Дмитро Степанов показує свій ретро-автомобіль – Ford Model T 1912 року. Американський олдкар Дмитро по запчастинах складав власноруч понад чотири роки: “Він працює без бензонасосу, без масляного насосу, нема генератора, нема стартера”.

Автентичні рештки сторічної машини чоловік знайшов у селі на Львівщині. Від ексклюзивної машини залишилися хіба що рама, колеса, фари та неробочий двигун. Решту замовляв зі США. Не без допомоги друзів. “Це були старі, автентичні деталі. Випускають всі автентичні деталі до нього – по старих лекалах, по старих матрицях. Штампують, пресують, відливають”, – розповідає друг автомайстра Кирило Крицун.

Автентичність збереглася і в салоні автомобіля. Газ на кермі, клаксон збоку, навіть сидіння відтворені за моделями тих часів. Максимальна швидкість автівки – 70 кілометрів на годину. Втім, керувати цим раритетом зможе не кожен.

Вигулює свою “Жерстяну Ліззі” Дмитро нечасто – автівку ще слід зареєструвати. Нині збирає всі необхідні документи. І водночас береться вже за наступний автомобіль. Також раритетний Ford.


Не пропустіть