Китайці готують доступний суперпікап (ФОТО)

Китайська автомобільна компанія Dongfeng розпочала виробництво чергової новинки – пікапа Ruijing 6. Ця модель побудована на тій самій платформі, що і Mercedes-Benz X-Class, Nissan Navara та Renault Alaskan.

Новий Ruijing 6 отримав шестикутну радіаторну решітку, світлодіодні фари і великий шильдик Dongfeng. При цьому боковини і задня частина автомобіля були скопійовані у Nissan Navara 2018 модельного року. Салон «китайця» поки офіційно не розсекретили, але він, швидше за все, теж копіює салон Navara.

Пікап оснащуватиметься 158-сильним атмосферним двигуном об’ємом 2,5 л або 140-сильним «турбодизелем» аналогічного об’єму. Трансмісія – 5-швидкісна МКПП або і 6-ступінчастий «автомат». Модель запропонують як із заднім, так і з повним приводом.

У список оснащення Dongfeng Ruijing 6 увійшли 6 подушок безпеки, система стабілізації, клімат-контроль, камера заднього огляду, система запуску двигуна з кнопки, паркувальний асистент, мультимедійний центр.

Орієнтовна ціна новинки – від 135 000 (близько 20 тисяч доларів США). Продажі пікапа почнуться вже 24 жовтня.загрузка...


загрузка...