Законопроект, що дозволяє копам зупиняти авто без причини, можуть не прийняти

На сайті Президента України Володимира Зеленського з’явилася петиція, яка пропонує відкликати з Верховної Ради законопроект №2695, завдяки якому поліція отримає право практично без причини зупиняти автомобілі. Петиція набрала вже всі необхідні підписи.

Автолюбителі з різних українських регіонів записали відео-звернення до народних депутатів, щоб вони були проти проекту закону №2695. Одночасно з цим водії закликали всіх небайдужих підтримати петицію проти ухвалення даного закону.

Автори петиції вважають, що якщо законопроект №2695 приймуть, то це призведе до збільшення рівня поліцейського свавілля.

Нагадаємо, що законопроект №2695 дозволяє поліцейським зупиняти автомобілі під час «профілактичних заходів» з метою виявлення нетверезих водіїв. Це може подаватися під виглядом якої-небудь акції (тиждень боротьби з нетверезими водіями).

На момент написання новини петицію про скасування законопроекту №2695 підписали вже більше 25000 чоловік. Це означає, що Зеленський її обов’язково розглядатиме і прийме по ній рішення.

Джерело today.ua

загрузка...