Названі лідери українського ринку нових легкових автомобілів

У першому кварталі поточного року українці придбали 18,3 тис. нових легкових автомобілів, що на 5% менше ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на Укравтопром.

Лідерську позицію на ринку за підсумками перших трьох місяців посіла французька Renault. З січня по березень українські номери отримали 2554 нові автомобілі цієї марки. У порівнянні з першим кварталом минулого року попит на легкові Рено в Україні виріс на 47 відсотків. Найпопулярнішою моделлю в лінійці Рено став кросовер RENAULT Duster, в заліку якого 1151 виданий номер.

На другому місці з результатом 2186 зареєстрованих авто – Toyota, яка рік тому очолювала рейтинг марок на українському ринку. До свого торішнього показника Тойота не дотягнула 14 відсотків. Частіше за інших з сімейства Тойоти свою першу реєстрацію проходили автомобілі моделі TOYOTA RAV-4 (793 шт.)

Третій результат у KIA, реалізація машин якої підскочила в 2,5 рази відносно I кв. 2018 року, до 1702 од. Обсягостворюючою моделлю марки став кросовер KIA Sportage, свою перевагу якому віддали 1169 покупців. В результаті KIA Sportage заслужено отримав титул бестселера на українському ринку нових легкових авто.

Четверте місце українці віддали Nissan, придбавши з початку року 1391 новий легковий автомобіль цієї японської марки, на 11% більше, ніж роком раніше. А найпопулярнішим Ніссаном на ринку став NISSAN X-Trail, власниками якого стали 541 чол.

Замикає ТОП-5 першого кварталу Skoda з результатом в 1285 авто (+4%). Кращий показник продажів усередині марки продовжує зберігати за собою SKODA Octavia – 499 шт. за три місяці.загрузка...