Вивчаємо автомобільні «двірники»-склоочисники: які вони бувають, переваги та недоліки різних типів
Автомобільні фахівці розповіли про те, які склоочисники вибрати і чим вони відрізняються.
Каркасні «двірники» — традиційна конструкція та найнижча ціна
Плюси: найнижча ціна серед усіх типів склоочисників, широкий асортимент для вибору, можливість окремої заміни гумки.
Мінуси: зледеніння взимку, погіршення притиску до скла через розбовтування конструкції, аеродинамічний шум та погіршення притискання до скла під час руху з високою швидкістю.
Каркасні склоочисники зі спойлером – вирішення проблем аеродинаміки та шуму
Плюси: зниження аеродинамічного шуму та покращення притискання «двірника» на високій швидкості, широкий асортимент для вибору, можливість окремої заміни гумки.
Мінуси: зледеніння взимку, погіршення притиску до скла через розбовтування конструкції, вища ціна щодо звичайних каркасних двірників.
Безкаркасні «двірники» – мінімалістичний дизайн, максимальний результат
Плюси: мінімалістичний дизайн та конструкція – мінімальні ризики зледеніння та мінімум аеродинамічних шумів, рівномірне притискання «двірника» до скла.
Мінуси: досить висока ціна, обмеженість використання різних автомобілів навіть з урахуванням відповідного розміру (довжини) щітки склоочисника.
Гібридні щітки склоочисників – рідкісна конструкція зі своїми перевагами
Плюси: захист гумки склоочисника від зовнішніх пошкоджень, низький рівень аеродинамічних шумів та можливості утворення криги.
Мінуси: найвища ціна з усіх перелічених вище типів «двірників», обмеженість вибору під різні кріплення/розміри автомобіля.