На що звернути увагу при купівлі б/у авто: названо 5 ключових проблем

Українцям стає все складніше купити старий автомобіль. Експерти розповіли, як правильно вибрати екземпляр із пробігом, передає «Твоя МАШИНА».

Для початку слід оглянути кузов. Навіть якщо зовні він виглядає добре, це не означає, що пороги, лонжерони або підлога знаходяться в такому ж хорошому стані. Якщо вони заіржавіли, такий автомобіль не варто брати навіть за дуже привабливу ціну.

По-друге, варто звернути увагу на кут розвалу/сходження коліс. Після неякісного ремонту чи сильного удару колеса вже не зможуть стати ідеально рівно. У такому разі продавці роблять знижку, але такій машині все одно потрібно повністю міняти ходову. Хоча якщо автомобіль дуже сподобався і це єдина проблема, то можна заїхати на СТО і полагодити машину.

Також не варто брати авто, якщо погано працює двигун або КПП. Ремонт цих елементів коштуватиме занадто дорого, і в результаті покупка виявиться невигідною.

Крім того, слід відмовитися від покупки машини, якщо має проблеми з документами. Також продавець може відмовитися оформлювати угоду офіційно. В Україні існує низка сервісів, які за невелику плату перевіряють всю історію автомобіля. Завдяки їм можна дізнатися про серйозну аварію або юридичні проблеми з автомобілем навіть якщо продавець намагається приховати інформацію. Якщо продавець хоче виписати довіреність, отримати гроші та виїхати, то потім на нового власника може чекати неприємний сюрприз безпосередньо при оформленні авто.Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти