Який автомобіль обрати замість вживаного Ford Focus із США на українському ринку

Ford Focus є популярним в Україні. Автомобіль за 10 000 доларів надає водієві 2,0-літровий двигун із АКПП та список різних опцій. Але це не єдиний добрий варіант за такі гроші. Експерти назвали схожі моделі, повідомляє «Твоя МАШИНА».

Почати варто зі Skoda Octavia вартістю 8100 доларів. За таку ціну можна купити машину 2010 року з дизельним 1,6-літровим двигуном та «автоматом». Автомобіль практичний, має непоганий дизайн та великий салон із багажником, тому модель стане гарним сімейним варіантом. Але двигун треба перевірити на наявність протікання.

За 9000 доларів можна придбати Volkswagen Jetta 2011 року. Автомобіль оснащений 2,5-літровим двигуном, який працює з «автоматом». Швидше за все, машину вже буде доповнено ГБО. Комплектація також непогана.

Взимку буде дуже добре почуватися Jeep Compass 2011 вартістю 9 200 доларів. Великою перевагою є повний привід. Рухає машиною 2,4-літровий агрегат та варіатор. На обслуговування моделі не потрібно багато грошей.

Хорошим аналогом визнано Hyundai Elantra. Примірник 2014 року коштуватиме 9 800 доларів. Під капотом встановлений надійний 1,8-літровий двигун. Машина має багате обладнання, а обслуговування коштуватиме недорого.

Найкращою моделлю стане Volkswagen Passat. Коштує автомобіль 2012 стільки ж, скільки і Ford Focus – 10 000 доларів. Машина оснащена 2,5-літровим агрегатом та надійною АКПП. Салон авто великий та якісний, а двигун можна доповнити ГБО.


Джерело tsn.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти