Назвали топ-5 найкращих машин для військового періоду

Автомобільні фахівці підготували перелік автомобілів, які добре підійдуть для покупки у військовий період.

Renault Kangoo

Цей фургончик можна знайти як у “вбитому” стані, так і в хорошому. Різні варіанти кузова та комплектацій дозволяють підібрати що-небудь прийнятне за ціною та функціоналом. Автомобіль простий і невибагливий, але дешеві екземпляри часто ламатимуться. Ціна на Kangoo першого покоління починається із $2000 – 2500.

ЗАЗ “Таврія”

Велику кількість речей на Таврії не перевезти (вантажопідйомність пікапа -270 – 390 кг), але транспортні потреби однієї сім’ї або невеликого магазинчика вона повністю забезпечить. Багато версій моделі пропонуються на ринку в не дуже хорошому стані. Ціна “Таврій” стартує від $1000.

VW Transporter Т4

У Т4 є безліч варіантів кузова, у тому числі і в саморобному виконанні. Можна сміливо вибирати екземпляри після хорошого ремонту. Transporter є комерційним транспортом. З одного боку це витривалість, надійність та довговічність, а з іншого – досить високі ціни на запчастини та сервіс. В середньому T4 коштує від $3500.

Renault Duster

Ця модель з всеїдною ходовою частиною одночасно має цілком легкові властивості – швидкість і комфорт. Багато екземплярів продається із встановленим ГБО. Гідні варіанти до покупки оцінюються в $7500.

Mitsubishi L200

Цей пікап підходить для багатьох транспортних завдань у воєнний період. З мінусів варто відзначити високі ціни на запчастини та обслуговування. Орієнтовна ціна L200 $9500.


Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти