Водіям назвали 3 речі, які власники змінюють в авто заздалегідь

Автоексперти розповіли про деякі речі, які в машині слід міняти значно рідше, ніж каже виробник. Таким чином, водій не тільки зможе трохи заощадити, а й зайвий раз не шукати автосервіс.

Моторне масло

Більшість автомобілістів говорить про те, що міняти масло в моторі потрібно мінімум кожні 7-8 тисяч кілометрів або раз на рік, навіть якщо на машині практично не їздили. У той же час, автомобільні експерти та автовиробники говорять про те, що масло в сучасних моторах має куди більший термін служби і його можна міняти раз на 15-20 тисяч кілометрів, особливо, якщо машина в основному їздить трасами.

Повітряний фільтр

В даному випадку багато автовласників помилково прив’язуються до пробігу автомобіля. Вся річ у тому, що виробник вказує пробіг приблизно, виходячи із найжорсткіших умов експлуатації. Таким чином, коли за інструкцією в авто вже треба було б поміняти повітряний фільтр, він може бути ще чистим.

Автомобільна гума

Стосовно покришок на авто, є думка, що термін служби шин становить 5 років, після чого гуму потрібно викидати. Згідно з реальною практикою використання шин, вони можуть спокійно використовуватися і 7-10 років при збереженні достатньої глибини протектора, а також відсутності механічних пошкоджень.


Via ampercar.com
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти