Як вигнати повітря з паливної системи дизельного автомобіля: інструкція
Українці люблять автомобілі з дизельними двигунами за їхню продуктивність та економічність, але з ними також можуть бути проблеми. Зокрема, не виключені випадки потрапляння повітря в паливну систему. Важливо розуміти, що робити в такій ситуації. MB.Master опублікував покрокову інструкцію для водіїв.
Читайте також:
Українських водіїв вводить у ступор новий дорожній знак: що він означає
Вперті модники стануть пішоходами: за яку прикрасу в автомобілі позбавляють прав в Україні
В Україні з’явиться новий вид компенсації для автомобілістів: хто зможе її отримати
Рада готує нові обмеження для водіїв: кому доведеться міняти права
Насамперед важливо розуміти, що повітря в систему може потрапляти через підсмоктування через дефектну прокладку, тріщину або розриви в паливному шлангу, пошкоджені ущільнювачі паливного фільтра, неправильну заміну паливного фільтра. Крім того причиною може бути несправність паливного фільтра.
Дане явище становить серйозну небезпеку і охоплює нестабільну роботу двигуна на холостих обертах, падіння потужності під час підвищеного навантаження і викид чорного диму з вихлопної труби. Найгірше, якщо зламається паливний насос або почне поширюватися корозія.
Як видалити повітря із системи
Експерти рекомендують у таких випадках спустити повітря через спеціальний гвинт, розташований на паливному фільтрі. Краще повторити процедуру кілька разів, щоб переконатися, що повітря повністю вийшло. Також допомагають спеціальні насоси та обладнання. Крім того не зайвим буде замінити паливний фільтр.