В Україні може з’явитися найпопулярніший позашляховик Ford

Відроджений рамний позашляховик Ford Bronco дебютував трохи більше року тому. Зараз модель продається в США, однак європейці теж хочуть придбати позашляховик, передає «Твоя МАШИНА» .

Виробник все ж розглядає можливість поставки позашляховика в європейські країни. Компанія вважає, що в Європі модель знайде такий же попит, як в США, і складе конкуренцію Land Rover Defender. Однак складно сказати, коли Ford Bronco добереться до європейського ринку.

Якщо компанія все-таки погодиться, то поставки почнуться незабаром. Справа в тому, що Ford подав заявку на реєстрацію товарного знака в Відомство інтелектуальної власності Європейського союзу на ім’я Bronco ще в 2019 році, тому проблем виникнути не повинно.

У США модель йде з 2,3-літровим чотирициліндровим турбодвигуном потужністю 273 к.с., що працює з 7-ступінчастою МКПП або 10-ступінчастим “автоматом”. Також позашляховик доступний з 2,7-літровим EcoBoost на 314 к.с. Можливо, в Європі модель буде запропонована з такими ж агрегатами. Не виключено, що Ford Bronco надійде і в Україні.


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти