Водіям чоловікам для виїзду в сусідню область потрібна довідка з військкомату

Днями у Генштабі ЗСУ розробили та озвучили особливий порядок надання спецперепусток для громадян України, які перебувають на військовому обліку. Перепустку потрібно буде отримувати тим громадянам, які хочуть виїхати за межі місця свого проживання або перебування (найімовірніше, мається на увазі область).

Цей захід спрямовано на оптимізацію обліку військовозобов’язаних громадян у країні. Отримати дозвіл можна буде у Територіальних центрах комплектування (колишні військкомати). Довідку видаватимуть на строк від двох місяців до одного року. Щоб отримати дозвіл, потрібно буде подати клопотання.

Уточнення про всі нюанси отримання цього дозволу буде опубліковано 6 липня. Зазначимо, що у Законі України “Про військовий обов’язок та військову службу”, від 1992 року є норма, що забороняє у воєнний час залишати місце проживання (перебування) призовників, військовозобов’язаних та резервістів без дозволу керівника відповідного ТЦК та СП.

Таким чином, подібний контроль повинен був з’явитися в Україні відразу, після оголошення мобілізації 24 лютого, але в перші місяці війни не військкомати, ні представники поліції особливо не стежили за виконанням цієї норми.Джерело auto.bigmir.net
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти