7 фраз, які водієві категорично не можна говорити патрульному під час зупинки

Під час зупинки поліцейськими на дорозі є низка фраз, яких краще уникати, щоб не ускладнювати собі ситуацію. У цій статті “Твоя МАШИНА” пропонує розглянути сім поширених висловлювань, які категорично не рекомендується вимовляти під час зупинки поліцейського.

“Ви знаєте, хто я такий?” – Подібне висловлювання може створити враження зарозумілості та викликати негативну реакцію у поліцейського. Краще дотримуватися шанобливого і ввічливого тону в спілкуванні з правоохоронцями.

“Давайте домовимося” – Пропозиція про договір може бути сприйнята як спроба хабара або корупції. Краще співпрацювати з поліцією і слідувати їхнім інструкціям без спроб ухилення або взаємних угод.

“Шукайте, все одно не знайдете” – Подібне висловлювання може викликати невдоволення поліцейського і посилити його увагу до вашого автомобіля. Краще співпрацювати з поліцією і надати необхідну інформацію та документи.

“Я випив(-а) зовсім трохи” – Саме визнання вживання алкоголю може мати негативні наслідки для вас. У разі підозри на порушення правил дорожнього руху, поліцейський може вимагати проходження алкотесту або інших перевірок.

“Я плачу вам зарплату…” – Намагання натякнути на те, що поліцейський отримує заробітню платню з ваших податків не має під собою грунту та лише погіршить ситуацію. Поліцейські отримують зарплатню за те, що слідкують за законом та виконують свою роботу, а не догоджають комусь персонально.Краще уникати подібних висловлювань.

“Я не знав, що так робити не можна” – Незнання закону не звільняє від відповідальності. Краще ознайомитися з правилами дорожнього руху заздалегідь і дотримуватися їх, щоб уникнути можливих порушень.

“Я готовий(-а) одразу все підписати” – Підписання документів без їх уважного прочитання та розуміння може призвести до небажаних наслідків. Краще ознайомитися зі змістом документів і обговорити будь-які питання з поліцейським перед підписанням.

Читайте також: Рік без прав і 500 гривень штрафу: водіїв почали жорстко карати за невинне порушення

Нагадуємо, що також категорично не рекомендується ображати або погрожувати поліцейським. Під час конфлікту це може бути розцінено відповідним чином і потягти за собою адміністративну або навіть кримінальну відповідальність. Пам’ятайте, співпраця та повага до правоохоронних органів сприяють безпеці на дорозі та запобіганню неприємних ситуацій.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти