В Україні створили новий вид транспорту (відео)

Компанія, яка створила супервсюдихід, представила нову розробку, яка призначена для транспортування снігоболотохода.

Як пише autonews.ua, новинка являє собою катер з платформою для навантаження. Про це повідомив головний виконавчий директор Sherp Ярослав Пригара.

«Це катер. Найбільший алюмінієвий катер зроблений в Україні. Катер для транспортування Sherp. І він перетворює всюдихід-амфібію в транспортний комплекс, який здатний пересуватися зі швидкістю понад 50 км/год, висаджуватися в будь-якому місці річки або морського узбережжя і виконувати свої завдання», – повідомляє Пригара.

Возможно мы просто мечтатели, но мы действительно верим, что делаем этот мир лучше! Мы действительно верим, что он станет лучше, если человек сможет преодолевать препятствия, которые ранее были для него непреодолимыми. Мы верим. И мы делаем:)Это катер. Самый большой алюминиевый катер сделанный в Украине. Катер для транспортировки Sherp. И он превращает вездеход-амфибию в транспортный комплекс, который способен передвигаться со скоростью больше 50 км/ч, высаживаться в любом месте реки или морского побережья и выполнять свои задачи. И мы гордимся, что все получилось! Очень!

Publiée par Yaroslav Prygara sur Dimanche 6 octobre 2019


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти