Новий Toyota Land Cruiser 300: перші живі фото

У цьому році на заміну двохсотій моделі прийде нова Toyota Land Crusier 300. В інтернеті опубліковані перші знімки, що дозволяють розглянути навіть салон, пише «Твоя МАШИНА».

На фото видно, що приладова панель у Toyota Land Cruieser 300 буде аналогова, а не цифрова, але зате буде великий екран, що знаходиться між колодязями спідометра і тахометра. Екран мультимедіа теж немаленький – 12 дюймів. Також варто відзначити нове трьохспицеве кермо і велику кількість хрому в обробці.

Але найбільше виділяє цей автомобіль серед конкурентів передова система авторизації – запуск позашляховика буде здійснюватися відбитком пальця власника. Ця ж функція буде на кнопці запуску двигуна. Також праворуч від селектора трансмісії видно бездротову зарядку для гаджетів.

Фото екстер’єру не можуть показати всі подробиці, але все ж дещо розглянути можна. Погляд чіпляють LED-фари з чотирма світловими елементами, традиційна велика хромована решітка радіатора і масивна задня частина.

Toyota Land Crusier 300 залишиться рамним позашляховиком, але вже без улюбленого V8. На зміну культовому двигуну прийде гібридна установка з 3,5-літровим V6. Загальна потужність складе 480 к.с. У той же час вибір можна буде зробити на користь 3.5 V6 і 3,3-літрового дизеля з наддувом.

Дебют новинки повинен відбутися в цьому серпні.

Читайте також: Назвали топ-5 вживаних авто, які купували українці в 2020 році


Джерело firstgear.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти