В Україні представлені перші гібриди Subaru

На українському ринку з’являться гібриди Subaru. Ці кросовери, оснащені e-Boxer, кілька років тому надійшли в продаж в Європі і США, а тепер черга дійшла і до нашої країни, пише «Твоя МАШИНА».

Subaru XV e-Boxer і Forester e-Boxer обладнані оппозитною четвіркою з потужністю 150 к.с. і електромотором на 16,7 к.с. Потужність електричного мотора здається мізерною, але варто враховувати, що наявні 194 Нм крутного моменту бензинового двигуна він доповнює своїми 66 Нм.

Розгін до сотні у Subaru XV e-Boxer займає 10,7 секунди, а максимальна швидкість складає 193 км / год. На 100 км в місті витрачається до 7,3 літра палива, за містом – 6,1 літра.

Subaru Forester e-Boxer розганяється до 100 км / год за 11,8 секунд, максималка – 188 км / год. У місті на сотню кілометрів витрачається 7,5 літра, а на трасі – 6,2 літра палива.

Обидві моделі мають тільки розкішні комплектації з солідним салоном зі шкіри, електроприводом сидіння водія, люком, камерами кругового огляду, а також підігрівом сидінь і керма. У обох машин повний привід з режимом X-Mode.

Також присутній комплекс безпеки EyeSight з адаптивним круїз-контролем, системами автоматичного гальмування і контролю розмітки. Ціна Subaru XV e-Boxer становить 1 057 500 грн, а Forester e-Boxer коштує 1 191 800.


Джерело firstgear.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти