Volkswagen показав перше зображення флагмана 2026

Німецький концерн Volkswagen опублікував перше зображення електричного седана Trinity, який повинен з’явитися в 2026 році і буде мати «надзвичайно короткий час зарядки».

Volkswagen відкрив далеке майбутнє компанії. Нова стратегія Accelerate є продовженням бізнес-плану Transform 2025+, який автовиробник оголосив п’ять років тому. Важливим місцем в оновленій стратегії є представлений на тизері автомобіль. Електрокар поки отримав назву Project Trinity і прийме форму седана, яким може «управляти безпілотна система рівня 4». Ім’я Trinity (Трійця) походить від латинського «Trinitas» і позначає триєдність. В даному випадку, як написав виробник, це означає «недавно розроблену електронну платформу з сучасним програмним забезпеченням, спрощенням структури зарядки і повністю мережевим і інтелектуальним виробництвом на головному заводі в Вольфсбурзі».

Однак екологічний седан не з’явиться раніше 2026 і Volkswagen заявляє, що коли він дебютує – стане справжньою «машиною часу», оскільки це дасть людям час і заощадить стрес від водіння.

Ще одну величезну обіцянку, яку дає Volkswagen – це швидкість заряджання Trinity. Електрокар буде заряджати батареї «так само швидко, як пальним» і «встановлювати стандарти» по дальності пробігу. Однак, поки що жодне з цих тверджень не підтверджене конкретними цифрами.


Джерело motorcar.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти