5 фатальних помилок при заміні оливи в двигуні

Своєчасна заміна оливи в двигунів авто це важливий процес, що впливає на термін служби агрегату.

Із завданням заміни оливи регулярно стикається кожен водій. Існує п’ять серйозних помилок, що допускаються при виконанні цієї процедури.

Найпоширенішим помилкою вважається заміна оливи за рекомендаціями автомобільних виробників. Заводські випробування здійснюються в «ідеальних умовах», в реальності міняти рідини варто кожні 7-10 тисяч кілометрів.

Друга у списку помилок – зміна оливи раз на рік, якщо автомобіль не експлуатується. Варто зазначити, що взаємодія повітря з рідиною відбувається, як і при активній експлуатації, а отже вона поступово втрачає свої властивості просто перебуваючи в агрегаті.

На третьому місці – заміна рідини при її мінімальній кількості. Падіння рівня оливи варто уникати, оскільки це шкодить мотору.

Четверте місце в рейтингу віддано змішуванню різних масел. Тут важливо враховувати такий параметр, як в’язкість, її не можна завищувати або знижувати.

На п’ятому місці – недотримання технології зміни мастила. Ознайомтесь для початку з елементарною інструкцією, або зверніться в спеціалізований сервіс.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти