Названі способи прискорити прогрів автомобіля взимку

Видання Твоя МАШИНА склало список порад, які допоможуть прискорити прогрів двигуна і салону автомобіля в зимовий період.

Одним із способів прискореного прогріву двигуна є збільшення обертів до 2000-2500 на хвилину, що досягається простим натисканням на акселератор. Як показує досвід, цей діапазон – оптимальний і безпечний для роботи більшості сучасних силових агрегатів на холостих обертах.

Ще одним варіантів прискорення прогріву мотора є додаткове навантаження. Якщо автомобіль укомплектований класичною АКПП або варіаторною трансмісією, то для застосування даного способу досить включити режим «D» коробки передач. Але не варто зловживати цим методом, щоб уникнути перевантаження двигуна.

Якщо говорити про салон машини, то на його прогрівання впливає інтенсивність роботи «пічки». Наприклад, якщо автомобіль оснащений мотором з невеликим об’ємом, то краще швидкість «пічки» ставити не вищі значення, адже більш високий рівень інтенсивності сповільнить обігрів салону авто.

Ще одним хорошим засобом для прискорення прогріву машини є автономний підігрівач, але, на жаль, він створює додаткове навантаження на акумулятор, що може скоротити його термін служби.


Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти