Чим очистити машину від снігу

Як і чим очистити машину від снігу – це ще не найголовніше питання. Звичайно ж, кожному хочеться зробити це якнайшвидше і простіше, щоб не потіти на морозі на початку робочого дня або перед поїздкою з роботи додому по засніженому місту, передає 24 канал.

Банальне запитання — чим очистити машину від снігу — зводиться врешті-решт до методики, а не до інструменту. Але інструмент теж важливий, тому що чимось жорстким і непридатним для цього ви напевно залишите на лаці і фарбі подряпини — дрібні і не дуже. Можливо, ви їх виявите вже потім, ближче до весни, коли ваш двірницький запал спаде, але тим більшою буде тоді ваша досада.

Так що давайте домовимося відразу: нехай це буде не щітка з трубою від офісного пилососа, не лопата і не швабра, позичена під сходами в під’їзді. На худий кінець — віник (який ви швидше за все “вб’єте”), а краще все-таки спеціальна автомобільна щітка — з м’яким ворсом і без металевих деталей. Отже, почали!

1. Підійшовши до машини, переконайтеся, що це дійсно ваша машина. Якщо так, розчистіть лобове скло, щоб зрозуміти, чи немає на ньому льоду. Якщо є, починайте розчищати сніг з водійських дверей, щоб насамперед проникнути за кермо і, запустивши двигун, включити обігрівач на максимум і направити потоки повітря на лобове скло.

Чем очистить машину от снега

Якщо в найближчі дні машина вам не потрібна, є сенс подивитися прогноз погоди: можливо, через пару днів сніг зійде сам собою, і не потрібно дряпати кузов щіткою і льодом.

2. Залиште думку “я очищу лише передні вікна і поїду”. Щоб поїздка не закінчилася аварією, розчищати потрібно все скла і навіть дах. Взимку, та ще в снігопади, і так багато факторів, які недобре впливають на безпеку, і обмежений огляд через напіврозчищені вікна збільшить ваші шанси на участь в ДТП. Замет, залишений на даху, має звичку з’їжджати вперед при уповільненні і раптово повністю закривати лобове скло. Відчуття рідкісне за своєю силою, бажаєте спробувати?

3. Починайте змітати сніг з даху, оскільки в іншому випадку звідти він все одно потрапить на капот і скла, які ви розчистили раніше.

4. Скидаючи сніг на землю, не робіть це в тому напрямку, куди ви будете виїжджати. Замет може вийти досить значним, а лопати у вас звичайно ж немає.

5. Попутно перевірте, чи не скрижаніли передні і задні двірники, а також дзеркала. Якщо так, відразу полийте на них розморожувачі або активуйте штатні засоби автомобіля: включайте обігрівач салону, електропідігрів скла та дзеркал.

Чем очистить машину от снега

Буває, що без лопати все ж не обійтися. Це важкий інструмент, тому остерігайтеся зачепити їм нижню частину порогів і бампери.

6. Не забудьте ретельно розчистити світлотехніку — основні і протитуманні фари, задні світлоблоки, всі поворотники. В умовах поганої видимості важливо, щоб інші водії чітко бачили всі ваші сигнали.

7. Якщо визначившись, чим очистити машину від снігу, ви вибрали крім щітки ще й лопату, відкидайте нею сніг від машини максимально акуратно. Намагайтеся не працювати цим важкокерованим інструментом в безпосередній близькості від пофарбованих поверхонь авто. Повірте, багато водіїв саме таким чином завдають порогам і низу бамперів непоправні травми — відколи, що вимагають підфарбовування.

8. Відкопавши машину, рушайте з місця лише переконавшись, що все скло та дзеркала чисті, а двірники працюють штатно.

 


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти