Як істотно скоротити витрату пального: 3 практичні поради

Пальне для українців стало розкішшю. Ціни на бензин і дизельне пальне наздогнали європейські, чого не скажеш про доходи. В такі моменти люди замислюються: як заощадити на пальному, не відмовляючись від поїздок?

Витрата пального скоротити можна, щоправда несуттєво. Твоя МАШИНА розповість про те, як економити пальне й зробити щоденні поїздки рентабельнішими.

1. Плавність ходу

Чим вища продуктивність двигуна, тим більше він споживає пального. Відхід від «потужних» режимів роботи агрегата дозволить заощадити чимало бензину чи дизеля. Мова, звичайно ж, йде про плавне гальмування та розгін. Натискайте на педаль газу плавно. Так само гальмуйте. При такій манері їзди «спасибі» водієві скажуть і гальма авто, адже в такому випадку вони прослужать набагато довше.

2. Уникайте роботи двигуна на холостому ходу

Не варто зловживати холостим ходом. За словами фахівців, 3 хвилини простою із увімкненим двигуном прирівнюються приблизно до 1-1,5 кілометрам їзди. А якщо ви п’єте каву чи палите цигарку протягом 5-7 хв, а ваш «залізний кін» у цей час гуркоче на місці, то втрачаєте майже 5 км!

3. Стан автомобіля

На економію пального суттєво впливає стан автомобіля, зокрема, стан паливної системи. Важлива її чистота, справність електрообладнання (в тому числі електрообладнання самої паливної системи), стан фільтрів та форсунок. Не менш важливий стан шин. Простіше кажучи, чим кращий стан авто, тим менше пального він споживає.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти