Як підготувати авто до зими: 6 головних порад, які вбережуть від неприємностей на дорозі

Зима вже на носі, тому свій автомобіль потрібно підготувати до холодного періоду експлуатації

Гума

Фахівці радять міняти гуму на зимову, коли середньодобова температура падає нижче 7 градусів тепла. При такій погоді літня гума починає ставати жорсткою, і зчеплення з дорогою погіршується.

Олива

Вибираючи оливу, врахуйте клімат вашого регіону і рекомендації виробників. У кожної марки оливи є свої особливості. В морози краще використовувати оливу з низькою в’язкістю.

Рідина

Найбільш вразливою до перепаду температур є рідина склоомивача і її необхідно замінити на зимову згідно з температурним режимом. Це дозволить вам безпечно себе почувати в снігову, дощову погоду і не хвилюватися, що рідина замерзне в бачку, патрубках або вже безпосередньо на вітровому склі.

Гальма

При можливості потрібно оглянути гальмівні колодки, підтягнути трос ручного гальма. Якщо колодки підлягають заміні, то зверніть увагу на циліндри. Якщо на їх поверхні є гальмівна рідина, то манжети зношені, значить, вони також вимагають заміни.

Акумулятор

Огляньте акумулятор на предмет тріщин, очистіть контакти і верхню площину корпусу. Клеми повинні бути чистими, сухими і змазаними для запобігання корозії.

Необхідно перевірити рівень заряду АКБ і зарядити, або замінити зношений акумулятор, якщо є необхідність.

Склоочисники і двері

Восени також необхідно перевірити стан склоочисників і змастити ущільнювачі дверей спеціальним силіконовим спреєм, який вбереже вас від примерзання дверей під час сильних морозів і продовжить термін їх експлуатації.

Однак, радимо не обмежуватися поверхневим оглядом автомобіля, а в міжсезоння звертатися на СТО, які проведуть повну діагностику автомобіля перед зміною погодних умов і вбережуть вас від можливих неприємностей.

Джерело: Політека


Не пропустіть