Перший в історії Chevrolet Corvette з правим кермом з’явиться в 2021 році

З середини 2020 року новий Corvette C8 буде сходити з конвеєра в специфікації для країн з лівостороннім рухом, таких як Великобританія, Японія і Австралія.

Через специфіку деяких ринків, наприклад, американського, покупцям цих країн були недоступні багато моделей. Це також і справедливо для Великобританії – Chevrolet ніколи раніше не виготовляв версії Corvette з правим кермом. Однак скоро все зміниться.

Американський автовиробник анонсував вихід Chevrolet Corvette C8 з правим кермом, який з’явиться у британських дилерів марки вже в 2021 році за ціною від 86150 доларів за виконання Launch Edition. Це значно дорожче, ніж на домашньому ринку.

Варто відзначити, що близько третини населення світу живе в країнах з лівостороннім рухом, але Corvette був розроблений в першу чергу для тих ринків, де кермо розташоване зліва.

Керівники Chevrolet, як стверджується, дещо нервують з приводу шансів RHD Corvette на успіх. Хоча вже є попередні замовлення, але автовиробник не впевнений, чи буде попит стабільний в найближчі роки.

Попри закриття бренду Holden в Австралії і Новій Зеландії, Chevy дотримується свого плану запропонувати Corvette з правостороннім керуванням. Компанія створює новий GM Speciality Vehicles, який буде забезпечувати доставку автомобілів в регіон.

Що стосується Японії, то тут відгук більш позитивний, бо на модель надійшло вже понад 300 замовлень протягом 60 годин після початку бронювання. Постачання туди почнуться навесні 2021 року.загрузка...

загрузка...