Українцям розповіли, як не купити в Європі авто постраждале при потопі

Продавці на вторинному ринку схильні приховувати недоліки своєї машини, але деякі навіть намагаються видати затоплений автомобіль за екземпляр в хорошому стані. Як уникнути обману, розповість «Твоя МАШИНА» .

Машина-потопельники стоять на 70% дешевше своїх незатонувшіх аналогів. Підтоплені авто небезпечні і доставлять багато проблем майбутньому власнику. Тому багато продавців намагаються приховати цю ваду.

Небезпека підтоплених автомобілів

В першу чергу, акт затоплення позначається на проводці. Через окислення можуть постійно виходити з ладу такі важливі системи, як датчики, які відповідають за функціонування подушки безпеки. Також може статися коротке замикання і загоряння.

Побачити ці недоліки неозброєним поглядом практично неможливо. У цій справі може допомогти тільки фахівець з обладнанням. При цьому заміна проводки буде коштувати надто дорого, що робить покупку автомобіля безглуздою. Також неминучі проблеми з корозією мало не всього кузова. Позбутися від іржі дешево теж не вийде.

Як уникнути покупки підтопленого авто

Спочатку варто оглянути фари. Якщо на їх внутрішній поверхні залишилися водяні випаровування, значить, машина побувала в воді. Якщо ж фари замінили, але автомобіль не був в ДТП, це теж може означати затоплення.

Також варто звернути увагу на запах мулу і вогкості в салоні і сліди іржі на окремих металевих елементах. Це явна ознака. Поганий запах можуть намагатися приховати духами або ароматизаторами. Такий сильний аромат теж повинен насторожити.

Щоб перевірити машину, можна включити обігрів на 10 хвилин при закритих дверях і вікнах. Якщо автомобіль був затоплений, то всередині вікна почнуть «пітніти».

Окислені або зачищені електроконтакти, а також перепакована електропроводка теж говорять про факт затоплення. Згодом така проводка призведе проблем з електронікою.

Якщо видно сліди відкручування дверей і сидінь, значить, їх знімали, щоб висушити або замінити. Також варто звернути увагу на обробку салону, якщо вона шкіряна. Шкіра після тривалого контакту з водою і сушки стає твердою і неприємною на дотик.

Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти