Водіям розповіли, як їздити дорогами, коли поряд війна: поради з безпеки

У військовому становищі легковий автомобіль дуже вразливий для засобів сучасних озброєнь. Але якщо вам дійсно потрібно скористатися автомобілем, то пропонуємо ознайомитися з деякими порадами щодо зменшення небезпеки при пересуванні автомобілем в умовах воєнного часу.

Отже, кожну, навіть невелику поїздку потрібно планувати – передбачаючи зокрема запасні маршрути на випадок небезпеки, виявленої безпосередньо під час руху.

Уникайте проїзду повз об’єкти, які можуть представляти інтерес для ворога: військові частини, великі вежі зв’язку, аеродроми, естакади та важливі транспортні розв’язки.

Будьте стримані та ввічливі під час перевірки вашої машини та вас особисто на блокпостах та мобільними патрулями.

Не возіть у машині зайвих речей, які ускладнюють вищезгаданий огляд та тим більше випадкові предмети, які навіть умовно можуть означати ваш зв’язок із тим чи іншим військом: одяг камуфляжного кольору, взуття, флягу, сумку чи рюкзак армійського зразка.

Підтримуйте машину в справному стані, принаймні ті агрегати, які відповідають за її можливість рухатися.

Якщо у вас дефіцит пального та бак майже порожній, майте окремий запас палива в невеликій (3–5 л) міцній тарі, щоб гарантовано залити його у бак для повернення додому або на АЗС, коли двигун заглухне через повне випорожнення бака.

Також у машині бажано мати розширений аварійний комплект. Це може бути ковдра, аптечка, пляшка води, зарядка для телефону, ліхтарик, повнорозмірна запаска, туристична лопатка, довгий міцний трос.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти