Сторінка рубрики

Jac

Jac Motors – китайська державна компанія з виробництва автобусів, вантажних та легкових автомобілів. Марка, утворена в 1999 році у місті Хефей на базі заводу Jianghuai, лідирує на домашньому ринку. Свій перший легковик Rein компанія розробила у співпраці з Hyundai. Потім за досить короткий час інженери спроєктували та представили власний електромобіль J3 EV на виставці авто у Пекіні-2010. Пізніше було підписано угоду з Toyota для підвищення ефективності позашляховиків.
Більшість своєї історії бренд використовував логотип у вигляді кола з п’ятикутною зіркою всередині й назвою під ним — «Jac» червоного, а «Motors» чорного кольору. Останній редизайн вніс футуристичні нотки до емблеми. Нова, трохи брутальна версія складається зі сріблястого словесного знаку в овальному чорному медальйоні. Оновлений візуальний символ передає прагнення до інновацій та готовність до майбутнього китайської марки.

Прогресивні технології та гарний дизайн
Китайська торгова палата назвала Jac Motors найбільш конкурентоспроможною інжиніринговою компанією внутрішнього ринку. У портфелі марки 176 патентів на винаходи, з яких 28 належать до передових технологій. Кожна машина відрізняється добрими експлуатаційними характеристиками та оснащується:

системами активної безпеки ABD, EBD, HBA чи ESC, що значно підвищують рівень захисту водія та пасажирів;
клімат-контролем для підтримки оптимального температурного режиму в салоні;
електронним підсилювачем керма для комфортного водіння.
Дизайн-центри в Токіо та Турині забезпечують модельний ряд привабливим зовнішнім виглядом. Автомобіль Tojoy, створений італійською студією Pininfarina, отримав декілька нагород за стильний дизайн. Більше про новинки, продажі та комплектації легковиків Jac Motors знає редакція “Твоя машина”. На сайті також можна переглянути фото та відео тест-драйвів найпопулярніших моделей китайського бренду.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти