Сторінка рубрики

BYD

BYD – лідер китайського автопорома та дочірнє підприємство компанії Byd Co Ltd. Марка, заснована в 1995 році як виробник акумуляторів для мобільних телефонів, пізніше зайнялася випуском автомобілів. Досвід у виробництві сонячних елементів згодився при розробці гібридних і повністю електричних транспортних засобів. Сьогодні китайська компанія посідає друге місце з випуску електромобілів після Tesla.
BYD – абревіатура від слогана “Build Your Dreams” або “Побудуй свою мрію”. Це багато говорить про цінності бренду, логотип якого зазнав лише однієї серйозної зміни за свою історію. Редизайн нівелював схожість першої версії зі значком BMW і кардинально змінив візуальний імідж марки. Тепер кожна машина прикрашається оновленим символом у вигляді трьох великих літер слогана всередині еліпса. Нестандартний шрифт та червоний колір заявляють про новаторство та лідерство компанії.

Нові стандарти безпеки

Сьогодні модельний ряд марки, що варіюється від малолітражок до бізнес-седанів преміумкласу на нових джерелах енергії, демонструє стабільне зростання продажів. Серед останніх пропозицій – розкішний середньорозмірний седан Han EV, доступний у гібридному та електричному варіантах. Автомобіль завершує серію «Династія» та встановлює нові стандарти безпеки для електрокарів.

  1. Батарея Blade від BYD вдвічі збільшує безпечні характеристики у порівнянні з традиційними літієвими акумуляторами.
  2. “7-вимірна чотиришарова” матриця наділяє батарею здатністю залишатися стабільною за високих температур.
  3. При складанні даху із термоформованої сталі 1500HS застосовується прогресивна технологія лазерного паяння.

Навіть у стандартній комплектації модель встановлює нову планку для розкішних електрокарів своїми інтелектуальними функціями та стилізованим дизайном. З подробицями про збільшення запасу ходу, часу розгону, розташування двигуна та якісними фото футуристичного авто Han EV можна ознайомитись на сайті “Твоя машина”.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти