Сторінка рубрики

Haval

Haval – це бренд №1 у китайському сегменті SUV. Дочірній проєкт GWM Group з 2002 року діє на домашньому ринку, де постійно займає перші місця за обсягами продажів. «Міжнародний дебют» як незалежної марки відбувся навесні 2013 року. Компанія представила власну філософію та збалансований логотип, що відбиває дві основні цінності китайського виробника авто – якість і надійність.
Лідер сегменту SUV спеціалізується на розробці позашляховиків. Марка інвестує в будівництво технічних центрів і найкращі таланти з різних країн світу. Розроблені провідними дизайнерами, натхненними останніми автомобільними тенденціями, позашляховики Хавейл вигідно виділяються на дорогах.

Що пропонує модельний ряд?

Діапазон від ультрастильного кросовера Jolion до розкішного H9 преміумкласу поєднує ліпші позашляхові  характеристики з повним набором корисних функцій.

  1. Компактний кросовер Jolion змінив паркетник H2. Зовнішній вигляд у стилі Cadillac доповнює продумана технічна складова та арсенал опцій для безпечного водіння. Модель підходить для комфортних сімейних і швидких поїздок по магазинах.
  2. H6 – компактний спортивний позашляховик. Поєднання жорсткого каркаса кузова з плавними вигинами силуету привертає загальну увагу. Функціональне кермо спрощує управління. Двозонний клімат-контроль підвищує комфортність. Це зручна машина для швидких переміщень по місту та далеких поїздок.
  3. H9 – повнорозмірний позашляховик преміумкласу. «Китайський Prado» поєднує розкіш і комфорт з комплектом новітніх систем безпеки. Це кращий автомобіль для вирішення сімейних справ.

Додатковий бонус – правила післяпродажного обслуговування, що демонструють впевненість компанії у якості продукції. Хочете знати більше? Редакція “Твоя Машина” стежить за новинами автосвіту. На онлайн-сторінках розміщуються історії провідних брендів, фото та віртуальні тест-драйви найочікуваніших новинок.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти