Сторінка рубрики

Genesis

Логотип Genesis відносно маловідомий в Україні. Автомобіль цього виробника вкрай важко зустріти на вулиці, однак він вирізняється на фоні інших авто. Бренд Генезис існує всього кілька років, проте пропонує дійсно унікальні моделі і заслуговує на кілька хвилин вашої уваги. Твоя МАШИНА розкаже кілька слів про молоду азіатську компанію та її місце на нашому авторинку.

Молодий преміум-бренд

Genesis – це суббренд автовиробника Hyundai Motor, створений для виходу компанії на ринок преміум-авто. Сам бренд був презентований в 2015-му, представляючи подальший розвиток концепту компанії Vision G – двухдверного купе бізнес-класу. Концепція окремого бренду для люкс-класу в цілому характерна для азіатських компаній і корейський виробник просто повторив те, що до нього вже зробили Honda, Nissan та Toyota.
Перша машина нової лінійки – Genesis G90, створена на основі моделі Equus вона отримала покращені характеристики та оновлений дизайн. Наступний автомобіль – G80 став майже повною копією представленого в 2013-му початкового концепту, причому змінився тільки дизайн, комплектація залишилась незмінною. Останнім став G-70, представлений в 2017-му році в Нью-Йорку. Фактично сьогодні тільки ці три авто складають весь модельний ряд Генезис, хоча 80-й та 90-й вже пережили кілька поколінь змін.
В майбутньому компанія планує розширити свою лінійку, додавши туди ще кілька седанів, два кроссовери та навіть лімузин. Схоже, що незважаючи на коротку історію, Genesis планує швидко захопити преміум-сегмент, конкуруючи з іншими азіатськими та європейськими автовиробниками.

Genesis в Україні

На відміну від свого японського аналога – Акури, марка Genesis не позиціонується як ексклюзивний суббренд чи лінійка. Авто під цим логотипом поставляються для продажу через офіційні центри в:

  • США;
  • Корею;
  • Росію;
  • Близький схід.

Разом з тим Україна не входить до ринків Genesis, тому тут відсутні офіційні представництва та дилери. Придбати авто Генезис на українському ринку можливо через ліцензованих дистриб’юторів або шляхом ввозу з іншої країни.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти