Догляд за свічками накалювання та запалювання

Коректна робота двигуна залежить від стану свічок накалювання або запалювання. Ці елементи необхідні для створення іскри, яка активує робочий режим двигуна. Звісно, вчасна заміна важлива, але не менш корисним буде вибір правильного догляду. Перше, про що потрібно пам’ятати, – свічки не чистять за допомогою наждакового паперу або металевої щітки. 

Натомість видалити нагар можна більш безпечним чином, використовуючи хімію. Обережність під час чищення допоможе запобігти труднощам, оскільки електроди свічок досить крихкі. Дотримуйтесь порад фахівців та вчасно звертайтеся за допомогою. Таким способом вдається уникнути непередбачуваних наслідків.

Як чистити нікелеві свічки

Нікелеві свічки – поширений товар у магазині автозапчастин. Їхня відмінність полягає у відсутності дорогоцінних металів. Основний конкурент – іридієві свічки – має напилення іридію або платини. Ці матеріали вважають дорогоцінними.

Очищення елементу запалювання потребує уважності та м’яких рухів. Використовуючи папір, з’являється вірогідність пошкодити центральний або бічний електроди. Залишатися уважним також над важливо, оскільки відхилення від нормального зазору відбивається на потужності будь-якого двигуна.

Правильне видалення нагару не обходиться без спеціального фена. Крихти, які утворюються під час чистки, потрапляють в отвір між електродом та бічним кругом. Після встановлення свічок запалу на місце існує ризик потрапляння небажаної суміші в циліндри двигуна.

Як чистити іридієві свічки

Особливість елементів у тому, що видалити нагар можна тільки хімічним способом. До переліку таких відносять засоби для газової плити або ж знезаражуючий димексид з аптеки. Використання механічної чистки неприпустиме, оскільки захисний шар іридію досить тонкий та важливий для правильної роботи запалу.

Рекомендації для чищення прості та зрозумілі, проте знадобиться трохи часу. Алгоритм дій наступний:

  • наповніть склянку 50 мл вибраного засобу;

  • опустіть свічку запалу в рідину на кілька годин;

  • видаліть нагар м’якою зубною щіткою;

  • промийте виріб під проточною водою.

Перед встановленням елементу дочекайтеся, поки свічка просохне. Наліт також видаляють звичайною гумкою, але слід бути обережним. Збільшення зазорів призведе до непоправного, і вам знадобляться нові свічки. 

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти