Кому з водіїв і коли потрібно заливати антигель у паливний бак автомобіля

Суворі зимові умови експлуатації автомобіля іноді вимагають нестандартних рішень від водіїв, щоб запобігти появі проблем. Особливо це стосується машин на дизельній тязі, які традиційно погано сприйнятливі до холодів.

Читайте також:

Як не можна чистити машину від снігу та льоду: фатальні помилки, які угроблять машину

Для чого японці ставлять фанеру біля коліс своїх автомобілів: водіям на замітку

Заберуть права і машину: як покарають водія за їзду на авто без бампера

Незважаючи на те, що в холодну пору року на українських АЗС продають так званий «зимовий» дизель, він може замерзати за температури -15… -20 градусів Цельсія. Літнє паливо починає перетворюватися на гель уже за температури -10 градусів Цельсія. Зрозуміло, це негативно впливає на продуктивність двигуна і загрожує поломкою вузлів і агрегатів автомобіля, якщо не вжити жодних заходів.

Тут якраз на виручку і приходить такий засіб, як антигель. Спеціальна присадка, яку додають у паливний бак, знижує температуру замерзання ДП і дає змогу їздити в сильний мороз без зайвих проблем. Рекомендується додавати антигель одразу після заправки, давши двигуну попрацювати на холостому ходу 2-3 хвилини, щоб засіб поширився системою.

При цьому важливо розуміти, що замерзле паливо, як у каністрі, так і в баку, антигель уже не розчинить. Тому додавати його вже за фактом замерзання палива немає ніякого сенсу – доведеться викликати евакуатор. Також не варто порушувати рекомендації щодо дозування засобу, оскільки передозування загрожує погіршенням змащувальних властивостей ДП і падінням цетанового числа. Крім того, не можна глушити двигун одразу після додавання антигелю в бак, оскільки потрібно дочекатися, поки засіб повністю пройде системою.

Джерело РБК-Україна
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти