Новий Volkswagen Transporter засвітився на тестах: фото

Німецька компанія Volkswagen активно працює над випуском свого оновленого фургона Transporter. Новий варіант автомобіля 2025 модельного року було помічено у камуфляжі на дорожніх тестах. Представлені в ЗМІ знімки віщують цікаві зміни та оновлення. Ось деякі ключові деталі, які вже відомі:

Платформа: Новий Volkswagen Transporter буде побудований на архітектурі MEB, яка вже використовується в інших моделях, включаючи Multivan T7 та Transit Custom. Це означає, що автомобіль буде розроблений з урахуванням електричної мобільності і може включати різні варіанти електричних і гібридних двигунів.

Дизайн: Незважаючи на маскувальні елементи, видно, що Volkswagen Transporter 2025 має квадратну форму кузова та загальний стиль, схожий із сучасними моделями. Однак він також має свої унікальні риси у формі бічних ліній, корми та оптики.

Мотори: За інформацією, доступною на даний момент, новий Transporter пропонуватиме кілька моторних варіантів із потужністю від 109 до 168 кінських сил. Крім того, очікується наявність гібридних та електричних версій, що відповідає тренду до електрифікації в автомобільній індустрії.

Дата презентації: Наразі дата офіційної презентації нового Volkswagen Transporter 2025 не розкривається, але передбачається, що вона відбудеться наступного року.

Ці зміни вказують на те, що Volkswagen Transporter наслідуватиме загальні тенденції в автомобільній індустрії, включаючи електрифікацію та сучасний дизайн. Це може зробити модель більш конкурентоспроможною та екологічно дружньою.

Джерело MMR
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти