Сторінка рубрики

Tesla

Tesla – американська компанія з виробництва енергоощадних систем і люксових електромобілів. Історія марки почалася в липні 2003 року. Засновники Мартін Ебергард і Марк Тарпеннінг назвали бренд на честь знаменитого винахідника Ніколи Тесли. Простий та креативний логотип був створений дизайнерською студією RO Studio. Емблема відбиває ідею ефективного використання електроенергії. Лого Тесло визнано самим стильним і популярним в автосвіті.
Справжній фурор компанія викликала у 2008 році запуском першого спортивного електрокара Roadster. Пізніше з’явився седан Model S, який став одним із найбільш продаваних електромобілів у світі. Більше актуальної інформації про кожну окрему модель зосереджено на сайті “Твоя МАШИНА”.

Особливості інноваційної продукції

Будь-який автомобіль знаменитого бренду повністю електричний, не споживає бензин, не виділяє вуглекислий газ і доставляє масу задоволення від водіння. Дорогі машини відрізняються футуристичним дизайном, екологічністю й великою кількістю технологій. Ключові нестандартні характеристики включають до себе:

  • ультра аеродинамічні форми;
  • безшумний рух;
  • приладову панель з повністю цифровим сенсорним дисплеєм;
  • електродвигуни з двома рухомими частинами;
  • одношвидкісні «трансмісії» без шестерень;
  • великий акумуляторний блок, оснащений системою охолодження.

Кожна машина модельного ряду – від седана початкового рівня до сімейного позашляховика преміум класу – поставляється з набором камер і датчиків для водіння на автопілоті. Попит на авто настільки високий, що компанії доводиться формувати списки черговиків, для клієнтів, які залишилися без замовлення. Стильний дизайн, технологічність і продуктивність роблять електромобіль фаворитом «зеленої енергії» у всьому світі й в Україні.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти