Сторінка рубрики

Volvo

Volvo – шведський виробник седанів, хетчбеків, універсалів і позашляховиків. Довга історія бренду почалася у Гетеборзі, в 1927 році. Тоді ж з конвеєра компанії, заснованої Ассаром Габріельссон і Густавом Ларсоном, зійшов перший автомобіль. Сьогодні скандинавська марка та синонім безпеки належить китайській компанії Geely Automobile.
Логотип вольво являє собою древній хімічний символ заліза. Емблема уособлює силу, довговічність і безпеку шведських машин. Срібний колір символізує вишуканість й досконалість, а синій – мудрість та міцність. “Залізний лого” у поєднанні з назвою автовиробника означає “надійну їзду” і з моменту заснування бренду залишається практично незмінним.

Ключові переваги вибору

Компанія зарекомендувала себе як виробник безпечних седанів, універсалів та SUV, розроблених з урахуванням клімату й бездоріжжя країни. Класичні шведські автомобілі поєднують продуктивність з розкішшю та стилем. Модельний ряд пропонує практичну комплектацію, разючі позашляхові характеристики й задоволення від їзди.

  1. Найбезпечніший бренд на ринку постійно впроваджує інновації. Кожна машина оснащується потужною рамою та інтелектуальними зонами деформації для захисту в аварійній ситуації.
  2. Різноманітний діапазон здатний задовольнити будь-які потреби від додаткового простору до більш спортивної маневреності авто.
  3. Кожна модель привертає увагу особливим стилем зі шкіряним оздобленням преміумкласу, масою технологій та модним зовнішнім виглядом.

Зараз компанія спеціалізується на гібридних і повністю електричних моделях. Як бренд удосконалює та адаптує технології літій-іонних акумуляторів для клієнтів, знає редакція “Твоя Машина”. На сторінках сайту розміщується інформація про продажі, віртуальні тест-драйви та фото нових концептів шведської марки.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти